Anemy

bývalý člen

Kontakt: anemy69@gmail.com

Písal sa rok 1992, miesto konania Levice.
Bolo vtedy síce leto, ale v jeden deň sa krajinou prehnala strašlivá búrka. Akoby niečo vyššie chcelo dať znamenie, že na tento svet príde niekto výnimočný, silný, múdry a krásny, proste dokonalý.... Áno a tak sa aj stalo, práve v  tento deň, nedeľu, vykukla na svetlo sveta malá Anemy.
Maminka a otecko boli samozrejme nadšení, nemohli sa dočkať, kedy tento malý ružový uzlík radosti privedú domov a ukážu ho svojmu synčekovi. Tak sa aj stalo, Anemy si priviedli domov do Hlohovca, toho krásneho malebného mestečka na západe Slovenska.
 Šťastná 4-členná rodinka si mohla žiť kľudným životom a ako dni plynuli, Anemy rástla do krásy. Nastal čas ísť na Základnú školu, kde Anemy získala základné vzdelanie, aby mohla ďalej pokračovať na Strednú školu. Ubehlo to veľmi rýchlo, zrazu sa ocitla na Strednej Priemyselnej škole elektrotechnickej v Piešťanoch. Miesto jej bydliska sa medzi časom presunulo taktiež do tohto mesta. V nádherných Piešťanoch Anemy a jej rodinka prežili jej pubertu, ktorá s ňou občas ozaj plieskala. Boli tu teda zlé aj dobré dni, rôzne úskalia, ktoré si život nachystal na nič netušiacu Anemy, zážitky, malé víťazstva aj prehry.
Jej výzor sa počas týchto rokov veľmi menil, od dieťaťa cez dospievajúcu dievčinu s farebnými vlasmi, dotrhaným oblečením a ťažkými botami až po ženu, ktorú môžete teraz vidieť v íTečku, či stretnúť v škole. Býva prevažne v Žiline, ale nezabudla na svoj domov a vracia sa tam vždy s láskou.
Teraz je študentkou 3. ročníka Multimediálnych technológii na Elektrotechnickej fakulte. No, keďže sa v 2. ročníku vo voľnom čase veľmi preveľmi nudila, zavítala do íTečka... a ono ju už nepustilo preč... 
To be continued...

Pripravujem pre vás relácie:

fotogaléria:

Žiadne fotky...